Kontraktacja konopi jest jedną z wartych uwagi usług, które oferujemy poza skupem i ekstrakcją CBD. Dokładamy starań, aby konopie włókniste wróciły na polskie pola — tak, jak to miało miejsce w Polsce przed II wojną światową. Doceniamy walory zdrowotne i mnogość zastosowań konopi w każdej z gałęzi przemysłu. Kontraktacja z Hemp Farm pomoże Ci legalnie i profesjonalnie prowadzić uprawę konopi siewnych w Twoim gospodarstwie.

Co to jest umowa kontraktacji konopi?

 

Kontraktacja jest bardzo atrakcyjną formą dla wielu farmerów. Umowa kontraktacji jest to kontrakt podpisywany przez podmioty produkcji rolnej. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że kontraktacja konopi przemysłowych znacznie poprawia pozycję rolników i farmerów w obrocie. Rolnik nie ponosi konsekwencji ewentualnych negatywnych efektów uprawy, które były spowodowane czynnikami od niego niezależnymi (np. przez warunki pogodowe). Jeśli interesuje Cię tego rodzaju rozwiązanie — zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy wysokiej jakości materiał roślinny i oferujemy usługę skupu konopi przemysłowych.

Czy opłaca się uprawiać konopie przemysłowe? Kontraktacja z Hemp Farm

 

Jako osoby z doświadczeniem nie tylko teoretycznym, ale zdobytym w praktycznej uprawie konopi, jesteśmy w stanie zaoferować nasze wsparcie merytoryczne w jej profesjonalnej uprawie. Z uwagi na wysokie zainteresowanie produktami z prozdrowotnym z CBD, a także prawdziwym renesansem konopi włóknistych w Polsce — inwestycja w uprawę tych roślin staje się coraz bardziej rentowna!

Czemu warto skorzystać z naszej oferty?

 

Jako jedni z nielicznych na polskim rynku możemy poszczycić się własną linią do profesjonalnej ekstrakcji CBD. Spełniamy również wszelkie wymagania do legalnej uprawy wysokiej jakości Cannabis Sativa. To między innymi szczegółowe badania, pozwolenia, atesty itp.

Aktualnie, aby prowadzić legalnie uprawę konopi włóknistych w Polsce, należy przede wszystkim posiadać umową kontraktacji z podmiotem, który nie tylko ma niezbędne uprawnienia i prowadzi skup konopi przemysłowych. Pamiętaj, że uprawa konopi bez zezwolenia i kontraktacji jest w Polsce karana grzywną. Aby uniknąć takich nieprzyjemności i cieszyć się rentowną uprawą, zachęcamy do skorzystania z naszej kontraktacji!

Call Now Button