Słoma konopna ma wiele ekologicznych zastosowań. Można wykorzystać ją surowiec do produkcji papieru, materiał do różnorodnych wyrobów tapicerskich i w wielu innych gałęziach przemysłu. Masa konopna, którą otrzymuje się ze słomy konopnej może również być naturalnym i skutecznym izolatorem, świetnie sprawdza się też, jako wypełniacz do kabli. To jednak nie wszystkie zastosowania polskiej słomy konopnej. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, do czego jeszcze ją wykorzystasz i skąd dokładnie pochodzi.

 

Słoma konopna – sprzedaż masy konopnej

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości słomy konopnej pochodzącej od zaufanych, polskich dostawców. Oferujemy ekologiczny surowiec, który można wykorzystać w szeroko pojętej branży przemysłowej. W czasach, w których większość przedsiębiorstw stara się zmienić dotychczasowe procesy i produkty na bezpieczniejsze, bardziej ekologiczne i obojętne dla środowiska naturalnego, słoma konopna przeżywa swój prawdziwy renesans.  Słoma konopna to również doskonały ekologiczny kompost, a także rozwiązanie na ściółkę dla zwierząt hodowlanych. Konopie przemysłowe z naszej oferty w szczególności powinny zainteresować firmy kosmetyczne i butiki konopne.

 

Polska masa konopna

Słoma konopna, z której powstaje masa konopna pochodzi z Polski i w niej jest przetwarzana.  Możesz mieć pewność, że nasza słoma konopna jest wolna od szkodliwych pestycydów, nieekologicznych nawozów i innej, zbędnej chemii. Dzięki temu, produkty wytwarzane ze słomy konopnej są zdrowe i obojętne dla środowiska i użytkowników, co jest szczególnie ważne w branży kosmetycznej. Polskie uprawy konopi znajdują coraz większe zainteresowane i zyskują na popularności na całym świecie.

 

Konopie włókniste z Polski

Uprawy konopi włóknistych w Polsce stają się coraz bardziej popularne – wiele branż korzysta z dobrodziejstw tych roślin. Po ich zbiorach są one w niemal całości wykorzystywane i przetwarzane. Słoma konopna i masa konopna to tylko niektóre z produktów pochodnych polskich upraw konopi. Podczas przetwarzania roślin żadna z jej cześci się nie marnuje, co zwiększa ekologiczne znaczenie upraw konopnych w duchu zero waste.

Słoma konopna i masa konopna z naszej oferty są ekologiczne, wolne od chemicznych substancji i mogą poszczycić się najwyższą jakością. Jeżeli interesuje Cię nasza sprzedaż masy konopnej z Polski – zachęcamy do bezpośredniego kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i podpowiemy, do czego możesz zastosować jeszcze polską masę konopną. Nasze doświadczenie i dostęp do polskich konopi ze sprawdzonych upraw sprawia, że oferowana przez nas masa jest naturalnym materiałem, który cieszy się coraz większym powodzeniem.

Call Now Button